Play-off

 

 

2. Kolo

Extraliga :

HC Křižanov 3 : 9 SK Omega VB
Petr Dvořák, Leoš Burian, Miroslav Koukola - David Dvořák 4, Rostislav Mičánek 2, Tomáš Sladký, Jakub Svoboda, Luděk Rouš

HC River VM 1 : 1 HC Trnava Horses 
Jan Zelený - David Sobotka

ICE 5 : 5 HC Lukáš
David Vítek 3, Miroslav Bukáček, Pavel Pelán - Milan Přibyl 2, Martin Jánský, Václav Malát, Lukáš Sláma 


1.liga

HC Ducks 8 : 5 Horní Heřmanice
Tomáš Beránek 2, Karel Kesner 2, Roman Muzikář 2, Tomáš Chudoba, Martin Preisner - Miroslav Horký 2, Jaroslav Mejzlík 2, Tomáš Šilhan

HC Bory 6 : 12 Auto Dobrovolný VM 
Jiří Vaněk 3, Josef Weinhöfer 2, Jiří Novotný - Petr Hanák 3, Jiří Oliva 3, David Dolníček 2, Karel Šefčík 2, Radovan Bíbr, Bohuslav Antoš


2.liga

Farma Měřín 2 : 8 SPL Radostín n. Osl.
Jan Novák, Ondřej Široký - Pavel Dvořák 3, Lukáš Váša, Filip Ochrana, Vít Váša, Miroslav Láznička, Jan Váša


1. Kolo
 
 
Extraliga :
 
ICE 16 : 1 HC River VM
Pavel Pelán 3, Miroslav Bukáček 3, David Vítek 3, Patrik Slavík 3, Tomáš Ptáček, Jakub Fiala, Michal Trejbal, Roman Trejbal - Milan Stezka
 
SK Omega VB 5 : 0 HC Trnava Horses
David Dvořák 2, Tomáš Sladký 2, Rostislav Mičánek
 
HC Lukáš 22 : 2 HC Křižanov
Jiří Wasserbauer 8, Martin Jánský 7, Miroslav Vaněk 6, Milan Přibyl - Miroslav Koukola, Petr Dvořák

1.liga

Auto Dobrovolný VM 3 : 10 SK Vídeň 
Vlastimil Říha, David Babák, Petr Vondráček - Zdeněk Studený 2, Petr Pálka 2, Martin Vávra 2, David Hammer 2, Jiří Dvořák, Pavel Vyhlídal

SK Mostiště 9 : 2 HC Bory 
Zdeněk Šlapal 3, Marek Tichý 3, Vlastimil Beran, David Invald, Marek Plhák - Jiří Vaněk, Martin Pokorný

Horní Heřmanice 13 : 5 SK Stránecká Zhoř
Lukáš Rygl 3, Petr Kutílek 3, Karel Houzar 2, Jaroslav Mejzlík 2, David Komínek 2, Tomáš Šilhan - Tomáš Vejmola 2, Petr Necid, Hynek Vostál, Miloslav Šereda


2.liga

SPL Radostín n. Osl. 8 : 4 NHÚ Balinka VM 
Antonín Váša 3, Jan Váša 2, Jan Karásek, Patrik Dvořák, Karel Kučera - Radek Strádal, Adam Sobotka, Petr Sobotka, Jan Necid

SK Lavičky 6 : 2 HCF Dráhy VM
Martin Bradáč 3, Martin Nevečný, Vitěslav Dvořák, Vít Barák - Jan Tuček 2

Ligno VM 6 : 5 Farma Měřín
Tomáš Pelíšek 2, Tomáš Kypet 2, Ladislav Křípal, Lukáš Konečný - Jan Hladík 3, Martin Puža m.l. Marcel Kožený 



9. Kolo

 

Skupina A:

SK Videň 3 : 6 HC Bory
Jiří Nedoma m.l. Zdeněk Studený, Jiří Dvořák - Josef Weinhöfer 4, Jan Dvořák, Tomáš Kadlec

HCF Dráhy VM 3 : 4 HC Trnava Horses
Ladislav Fischer 2, Petr Pavlas - Patrik Spilka 2, Pavel Malý, Pavel Hnízdil

SK Lavičky 1 : 7 SK Omega VB
Jiří Bradáč - Radek Benda 3, Pavel Blažek, Jakub Svoboda, Luděk Rouš, Jan Vrba

SK Stránecká Zhoř 4 : 13 HC Lukáš
David Bartušek, Zbyněk Kazda, Miroslav Kujal, Jiří Smažil - Jan Zahradníček 3, Jiří Wasserbauer 2, Lukáš Klouda 2, Josef Matoušek s.t. 2, Miroslav Vaněk 2, Martin Jánský, Jiří Bartejs

Ligno VM 4 : 12 HC Ducks
Ladislav Křípal, Lukáš Konečný, Michal Komínek, Tomáš Kypet - Karel Kesner 5, Marek Rejtar 2, Tomáš Beránek, Lukáš Musil, Martin Preisner, Ondřej Pelikán, Ladislav Kožený


Skupina B:

NHÚ Balinka VM 6 : 8 Horní Heřmanice
Miloš Kolář 3, Dominik Rous 2, Pavel Pokorný - Jaroslav Mejzlík 4, Karel Houzar 2, Petr Kutílek 2

HC Křižanov 9 : 5 Auto Dobrovolný VM
Petr Weiss 3, Miorslav Koukola 2, Filip Hudec 2, Tomáš Janačka, Leoš Burian - Tomáš Nedoma 2, Jindřich Hubl 2, Vitěslav Novák

SPL Radostín n. Osl. 2 : 13 SK Mostiště
Vít Váša, Filip Ochrana - Luboš Burian 3, Vlastimil Beran 3, Pavel Dohnal 2, Jan Burian 2, Marek Tichý, Josef Strnad, Josef Požár

Farma Měřín 2 : 16 ICE
František Panáček, Karel Kružík - Miroslav Bukáček 4, Pavel Pelán 3, Roman Sobotka 2, Filip Muhlfait 2, Michal Trejbal 2, Martin Novotný, Jakub Fiala, David Vítek


8. Kolo

Skupina A:

HC Bory 5 : 3 SK Stránecká Zhoř 
Josef Weinhöfer 2, Jiří Vaněk 2, Tomáš Kadlec - Aleš Urbánek, Tomáš Zavadil, Tomáš Vejmola 

SK Omega VB 22 : 4  HCF Dráhy VM 
Radek Benda 7, David Dvořák 5, Luděk Rouš 4, Jakub Svoboda 2, Petr Urbánek 2, Jan Vrba 2, Pavel Blažek - Petr Pavlas 2, Michal Slavík, Ladislav Fischer

HC Ducks 14 : 5 SK Lavičky
Michal Nedvěd 6, Tomáš Chudoba 3, Karel Kesner 3, Tomáš Beránek, Lukáš Musil - Vitěslav Dvořák 3, René Skácel, Jiří Pospíšil

HC Trnava Horses 1 : 0 SK Videň
David Sobotka

HC Lukáš 20 : 2 Ligno VM 
Jiří Wasserbauer 5, Lukáš Klouda 4, Jan Zahradníček 3, Václav Malát 2, Josef Matoušek 2, Jiří Bartejs 2, Miroslav Černý, Lukáš Karásek - Jiří Hamáček, Michal Komínek


Skupina B:

SK Mostiště 4 : 5 HC River VM
David Invald 2, Pavel Dohnal, Marek Tichý - Radek Fňukal 2, Jakub Havlíček 2, Marek Havlík 

Horní Heřmanice 9 : 5 HC Křižanov 
Jaroslav Mejzlík 4, Miroslav Horký 2, Lukáš Rygl 2, Pavel Mejzlík - Miroslav Koukola 2, Pavel Dvořák 2, Petr Weiss

Auto Dobrovolný VM 14 : 8 SPL Radostín n. Osl.
Jiří Oliva 5, Petr Hanák 4, Roman Erat 3, Karel Šefčík 2 - Jan Váša 2, Miroslav Láznička 3, Tomáš Láznička, František Hubený, Marek Váša

ICE 28 : 3 NHÚ Balinka VM 
Miroslav Bukáček 6, Pavel Pelán 4, Michal Kalina 4, Martin Sláma 3, Roman Sobotka 3, Václav Hanus 2, Pavel Dvořák 2, Tomáš Ptáček 2, Filip Muhlfait, Ondřej Poul - Pavel Pokorný, David Komínek, Josef Necid


7. Kolo

Skupina A:

HC Trnava Horses 7 : 0 HC Bory
Libor Tvarůžek 2, Zbyněk Pekárek, Michal Jež, Martin Kristofčák, Patrik Spilka, Pavel Malý

SK Videň 3 : 11 SK Omega VB 
Jíří Nedoma m.l.2, Vojtěch Pospíšil - Radek Benda 4, David Dvořák 3, Tomáš Sladký 2, David Rouš, Ivoš Dobrovolný

HCF Dráhy VM 2 : 12 HC Ducks
Tomáš Bernat 2, Michal Nedvěd 3, Karel Kesner 3, Tomáš Chudoba 3, Tomáš Beránek 2, Michal Nabytý

Ligno VM 4 : 4 SK Stránecká Zhoř
Lukáš Konečný 2, Michal Komínek, Petr Míšek - Petr Necid, Hynek Vostál, Zbyněk Kazda, Miloslav Šereda

SK Lavičky 3 : 22 HC Lukáš
Martin Kampas 3 - Martin Jánský 6, Lukáš Sláma 5, Jiří Bartejs 4, Lukáš Klouda 4, Miroslav Vaněk 2, Petr Tomáš


Skupina B:

HC River VM 11 : 3 Auto Dobrovolný VM 
Jakub Havlíček 3, Aleš Vrtal 3, Antonín Kozina 2, Lukáš Kos, Jan Zelený, Miroslav Bednář - Petr Vondráček, Tomáš Nedoma, Vitěslav Novák

SPL Radostín n. Osl. 5 : 8 Horní Heřmanice
Miroslav Láznička 2, František Hubený 2, Filip Ochrana - Karel Houzar 2, Jaroslav Mejzlík 2, Petr Kutílek 2, Miroslav Horký, Jiří Suk

HC Křižanov 4 : 22 ICE 
Miroslav Koukola, Tomáš Juračka, Jan Štěpánek Petr Dvořák - Miroslav Bukáček 6, Tomáš Vránek 4, Pavel Dvořák 4, David Vítek 3, Tomáš Ptáček 2, Roman Sobotka, Filip Muhlfait, Pavel Pelán

NHÚ Balinka VM 6 : 3 Farma Měřín
David Komínek 2, Michal Navrátil 2, Radek Strádal, Pavel Pokorný - Martin Puža s.t. Ondřej Šlapal, Vít Procházka


6. Kolo

Skupina A:

SK Omega VB 13 : 3 HC Trnava Horses
Tomáš Sladký 5, David Dvořák 3, Jakub Svoboda 2, Luděk Rouš, Michal Božek, Radek Benda - Martin Sobotka 2, Patrik Spilka

HC Bory 6 : 6 Ligno VM
Josef Weinhöfer 2, Pavel Weinhöfer, Libor Zeman, Jiří Kaštan, Stanislav Krejčí - Josef Vacula 5, Vojtěch Sysel

HC Lukáš 10 : 0 HCF Dráhy VM
Martin Jánský 4, Jiří Wasserbauer 2, Lukáš Karásek, Jiří Bartejs, Václav Malát, Rostislav Novák

HC Ducks 10 : 5 SK Videň 
Karel Kesner 4, Tomáš Beránek 2, Michal Nedvěd, Roman Muzikář, Ladislav Kožený, Lukáš Musil - Petr Pálka 2, Vojtěch Pospíšil 2, Tomáš Janák 

SK Stránecká Zhoř 5 : 2 SK Lavičky
Stanislav Sojka 2, Jiří Smažil, Miloslav Šereda, Aleš Urbánek - Martin Nevěčný 2


Skupina B:

Auto Dobrovolný VM 8 : 7 SK Mostiště
Jiří Oliva 5, Karel Šefčík 2, Petr Hanák - Marek Plhák 3, Zdeněk Šlapal, Radek Novák, Pavel Dohnal, Marek Tichý

ICE 12 : 6 SPL Radostín n. Oslavou
Miroslav Bukáček 4, Tomáš Ptáček 3, David Vítek 2, Pavel Pelán, Roman Sobotka, Filip Muhlfait - Antonín Váša 2, Jan Váša 2, Lukáš Váša, Vít Váša

Farma Měřín 1 : 12 HC Křižanov 
Michal Letmajer - Miroslav Koukola 4, Pavel Dvořák 2, Stanislav Klobása, Daniel Kružík, Josef Dvořák, Petr Dvořák, Lubomír Mokrý, Filip Hudec

Horní Heřmanice 5 : 4 HC River VM
Lukáš Rygl 2, Zdeněk Mejzlík 2, Jaroslav Mejzlík - Aleš Vrtal 2, Jan Zelený 2


5. Kolo

Skupina A:

SK Omega VB 14 : 3 HC Bory
Radek Benda 3, David Dvořák 3, Rostislav Mičánek 2, Luděk Rouš 2, Tomáš Sladký 2, Michal Božek, David Rouš - Jiří Vaněk, Stanislav Krejčí, Pavel Weinhöfer

HC Trnava Horses 15 : 8 HC Ducks
Patrik Spilka 4, Pavel Malý 3, Martin Sobotka 3, Milan Videňský 2, Pavel Hnízdil, David Sobotka, Michal Chloupek - Karel Kesner 3, Michal Nedvěd 2, Tomáš Chudoba 2, Tomáš Beránek

SK Videň 2 : 19 HC Lukáš
Tomáš Janák, Tomáš Robotka - Martin Janský 5, David Outulný 4, Lukáš Karásek 2, Lukáš Sláma 2, Jiří Bartejs 2, Milan Přibyl 2, Miloslav Černý, Miroslav Vaněk 

HCF Dráhy VM 4 : 6 SK Stránecká Zhoř
Dominik Šilpoch 2, Pavel Šaroun m.l. Roman Tomšík - Hynek Vostál, David Bartušek, Petr Kopřiva, Zbyněk Kazda, Jan Kučera, Miloslav Šereda

SK Lavičky 8 : 1 Ligno VM
Jan Hejl 3, Martin Nevěčný 2, Vít Barák 2, Vitěslav Dvořák - Vladimír Menšík 


Skupina B:

HC Křižanov 8 : 5 NHÚ Balinka VM
Stanislav Glos 2, Daniel Kružík 2, Miroslav Koukola 2, Ondřej Štěpánek, Filip Hudec - Michal Navrátil 2, Jan Necid, David Komínek, Pavel Pokorný

SK Mostiště 5 : 4 Horní Heřmanice
Zdeněk Šlapal 2, Josef Strnad, Pavel Burian m.l. Jan Burian - Lukáš Rygl 3, Zdeněk Mejzlík

SPL Radostín n. Oslavou 5 : 7 Farma Měřín
Antonín Váša, Marek Váša, Vít Váša, Miroslav Láznička, Tomáš Pešek - František Panáček 3, Jan Novák 2, Ondřej Široký, Ondřej Šlapal 

HC River VM 3 : 9 ICE 
Jakub Havlíček 2, Radek Fňukal - Tomáš Ptáček 3, Filip Muhlfait, Martin Sláma, Pavel Pelán, Václav Hanus


4. Kolo

Skupina A:

HC Ducks 5 : 2 SK Omega VB
Karel Kesner 4,Tomáš Beránek - Ivo Dobrovolný, Jakub Svoboda 

Ligno VM 4 : 3 HCF Dráhy VM
Vojtěch Sysel 2, Michal Komínek, Vladimír Menšík - Tomáš Bernat 2, Pavel Šaroun m.l.

SK Stránecká Zhoř 3 : 7 SK Videň
Miroslav Kujal, David Bartušek, Miloslav Šereda - Zdeněk Studený 3, Jiří Nedoma m.l. 2, Ondřej Vasil, Ladislav Střecha

HC Lukáš 8 : 7 HC Trnava Horses
Milan Přibyl 3, David Outulný 2, Pavel Lukáš, Jiří Bartejs, Miloslav Černý - Patrik Spilka 3, Martin Sobotka 2, Michal Chloupek, David Sobotka 

HC Bory 4 : 5 SK Lavičky
Josef Weinhöfer 2, Jiří Vaněk, Jan Dvořák - Vít Barák 2, Zdeněk Mejzlík, Jan Hejl, René Skácel


Skupina B:

NHÚ Balinka VM 4 : 7 SPL Radostín n. Oslavou
Milan Strádal 2, Jaromír Mucha, David Komínek - Antonín Váša 3, Marek Váša 2, Pavel Dvořák, Filip Ochrana

Horní Heřmanice 8 : 12 Auto Dobrovolný VM 
Miroslav Horký 2, Lukáš Rygl 2, Zdeněk Mejzlík, Tomáš Šilhan, Petr Kutílek, Karel Houzar - Jiří Oliva 3, Roman Erat 2, Bohumil Antoš 2, Petr Hanák 2,Tomáš Nedoma, David Babák, Vitěslav Novák

ICE 9 : 1 SK Mostiště
Tomáš Ptáček 2, Pavel Pelán 2, Ondřej Poul, David Vítek, Miroslav Bukáček, Václav Hanus Pavel Dvořák - Luboš Burian

Farma Měřín 2 : 7 HC River VM
Ondřej Šlapal, Michal Letmajer - Radek Fňukal 3, Jiří Peterka 2, Aleš Vrtal, Jakub Havlíček


3. Kolo

Skupina A:

HC Trnava Horses 21 : 3 SK Stránecká Zhoř 
Patrik Spilka 5, Jiří Molák 4, Michal Jež 3, Michal Spilka 2, Pavel Malý 2, Martin Doležal 2, Libor Tvarůžek 2, David Sobotka - Petr Kopřiva, Jiří Smažil, David Bartušek

HC Ducks 17 : 5 HC Bory 
Tomáš Chudoba 5, Karel Kesner 4, Michal Nedvěd 4, Tomáš Beránek 3, Michal Nabytý - Josef Weinhöfer 2, Jan Dvořák, Roman Sokol, Stanislav Krejčí

SK Videň 11 : 4 Ligno VM 
Tomáš Janák 2, Vojtěch Pospíšil 2, Jiří Nedoma 2, Petr Pálka 2, František Uhlíř, Tomáš Robotka, Zdeněk Studený - Michal Komínek, Vojtěch Sysel, Tomáš Pelíšek, Lukáš Konečný

SK Omega VB 6 : 7 HC Lukáš 
Rostislav Mičánek 2, Radek Benda 2, Michal Božek, Jakub Svoboda - Jiří Wasserbauer 3, Milan Přibyl 3, Petr Tomáš

HCF Dráhy VM 4 : 4 SK Lavičky
Jan Tuček 2, Ladislav Fischer, Dominik Šilpoch - Martin Kampas 2, Filip Kampas, Jiří Bradáč


Skupina B:

SPL Radostín n. Oslavou 2 : 6 HC Křižanov
František Hubený, Tomáš Láznička - Miroslav Koukola, Jan Brychta, Pavel Dvořák, Michal Dohnal, Filip Hudec, Jindřich Horký

HC River VM 6 : 2 NHÚ Balinka VM
Jiří Havlíček 3, Tomáš Koudel 2, Jan Zelený - David Komínek, Miroslav Mucha

Auto Dobrovolný 6 : 10 VM ICE
Jiří Oliva 4, Tomáš Nedoma, David Dolníček - Patrik Slavík 5, David Vítek 2, Michal Trejbal, Miroslav Bukáček, Filip Muhlfait

SK Mostiště 12 : 3 Farma Měřín
Zdeněk Šlapal 3, Michal Vidlák 2, Marek Phák 2, Pavel Dohnal 2, Kamil Simonides, Marek Tichý, David Invald - František Panáček 3


2. Kolo

Skupina A:

SK Stránecká Zhoř 1 : 15 SK Omega VB
Miloslav Šereda - Radek Benda 5, Tomáš Sladký 3, Ivoš Dobrovolný 2, Michal Božek 2, David Loup, Petr Karmazín, Jakub Zikmund

SK Lavičky 1 : 8 SK Videň
Martin Malec - Vojtěch Pospíšil 2, David Hamer 2, Karel Tesař, Ladislav Střecha, Jiří Nedoma m.l. Jiří Nedoma

HC Bory 4 : 4 HCF Dráhy VM 
Josef Weinhöfer 3, Jan Dvořák - Ladislav Fischer 2, Dominik Šilpoch, Petr Kácal

Ligno VM 2 : 7 HC Trnava Horses
Josef Vacula, Ivo Wassebauer - Radek Nechvátal 2, David Sobotka 2, Pavel Malý, Martin Doležal, Pavel Hnízdil

HC Lukáš 2 : 0 HC Ducks
Miloš Černý, Jiří Bartejs


Skupina B:

ICE 20 : 6 Horní Heřmanice
Michal Trejbal 7, Miroslav Bukáček 6, Filip Milfait 2, Roman Trejbal 2, David Vítek, Pavel Pelán, Pavel Dvořák - Jaroslav Mejzlík 2, Lukáš Rybl 2, Karek Houzar

HC Křižanov 8 : 1 HC River VM
Petr Dvořák 3, Stanislav Klobása 2, Michal Dohnal, Rostislav Hudec, Pavel Dvořák - Radim Kříž

NHÚ Balinka VM 2 : 9 SK Mostiště
Radek Novotný, Pavel Pokorný - Jan Burian 2, Zdeněk Kocourek 2, Michal Vidlák, Marek Tichý, Josef Strnad, Pavel Dohnal, Zdeněk Šlapal

Farma Měřín 5 : 9 Auto Dobrovolný VM
František Panáček 2, Vlastimil Zezula, Tomáš Blažek - Jiří Oliva 3, Jindřich Hubl 2, Tomáš Nedoma, Petr Vondráček, Bohumil Antoš, Karel Šefčík 


1. Kolo

Skupina A:

HC Ducks 13 : 4 SK Stránecká Zhoř
Karel Kesner 4, Marek Mejzlík 3, Tomáš Chudoba 2, Michal Nabytý 2, Lukáš Musil, Lukáš Juřica - Zbyněk Kazda 2, Jiří Smažil 2

HC Lukáš 14 : 4 HC Bory
Martin Jánský 4, Miroslav Vaněk 3, David Outulný 3, Lukáš Sláma 2, Lukáš Karásek 2 - Josef Weinhöfer, Jiří Vaněk, Tomáš Kadlec, Martin Pokorný

SK Omega VB 12 : 2 Ligno VM
Jakub Svoboda 3, David Dvořák 3, Petr Urbánek 2, Luděk Rouš, Pavel Blažek, Rostislav Mičánek, Jan Vrba - Vojtěch Sysel, Radek Wassebauer

HC Trnava Horses 5 : 3 SK Lavičky
Michal Spilka 2, Michal Chloupek 2, Zbyněk Pekárek - Martin Kampas 2, Vitěslav Dvořák

SK Videň 8 : 1 HCF Dráhy VM
Tomáš Janák 3, Vojtěch Pospíšil 2, Pavel Vyhlídal, Zdeněk Studený, František Uhlíř - Pavel Šaroun m.l.


Skupina B:

Horní Heřmanice 12 : 5 Farma Měřín
Miroslav Horký 5, Lukáš Rygl 3, Jaroslav Mejzlík, Tomáš Šilhan, Karel Houzar, Petr Kutílek - Ondřej Šlapal 2, Karel Kružík, Vlasta Zezula, František Panáček

Auto Dobrovolný VM 20 : 3 NHÚ Balinka VM 
Jindřich Hubl 7, Petr Vondráček 5, Vitěslav Novák 3, Vlastimil Říha 2, Josef Láznička 2, Petr Vlach - David Strádal, David Komínek, Miroslav Mucha

HC River VM 6 : 2 SPL Radostín n. Osl.
Tomáš Koudela 2, Aleš Vrtal 2, Jan Zelený 2 - Miroslav Láznička, Hubený František

SK Mostiště 3 : 2 HC Křižanov
Michal Vidlák 2, Marek Tichý - Petr Weiss, Filip Hudec