Městská liga Velké Meziříčí

Navigace

 

12. kolo Play off

 

O vítěze městské ligy:

HC Lukáš - Technické služby VM 17 : 2
L.Sláma 4, M.Jánský 3, J.Matoušek s.t.3, M.Vaněk 3, Z.Jirovský 2, J.Bartejs, P.Lukáš - L.Chatrný, T.Chudoba

Horní Heřmanice - SK Omega VB 4 : 10
M.Horký, P.Kutílek, T.Šilhán, J.Mejzlík - J.Svoboda, D.Dvořák, L.Mikulík, M.Pelán, P.Karmazín, J.Vrba


O postup do extraligy:

HCF Dráhy VM - SK Lavičky 8 : 6
M.Slavík 2, D.Šilpoch 2, P.Kácal, P.Pavlas, P.Šaroun m.l, R.Vozarský - M.Kampas, J.Hejl, J.Hladík, D.Chalupa

SPL Radostín nad Oslavou - HC Ořechov 3 : 2
T.Pešek 2, M.Váša - J.Mička, P.Dvořák


O konečné umístění v 1. lize:

HC Bory - Farma Měřín 4 : 1
M.Pokorný 2, R.Sokol, J.Musil - V.Zezula

Auto dobrovolný - SK Stránecká Zhoř 7 : 5
J.Oliva 2, A.Rašner 2, R.Bíbr, K.Ševčík, P.Hanák - J.Smažil 2, M.Sojka, D.Bartušek, A.Urbánek


11. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

HC Ducks - HC Lukáš 10 : 15
K.Kesner 3, O.Pelikán 3, D.Malyjurek 2, K.Brunclík, D.Mička - M.Jánský 5, L.Sláma 4, J.Wassebauer 2, M.Vaněk 2, Z.Jirovský, M.Černý

Technické služby VM - ICE VM 3 : 7
T.Chudoba 2, R.Muzikář - V.Hanus 2, P,Janda 2, M.Bukáček, M.Sláma, J.Fiala

SK Mostiště – Horní Heřmanice 5 : 3
M.Plhák 2, R.Novák m.l, Z.Šlapal, M.Vidlák - K.Houzar, P.Kutílek, M.Horký


O postup do extraligy:

SK Vídeň - HCF Dráhy VM  7 : 3
F.Uhlíř 2, T.Janák, J.Nedoma m.l, L.Střecha, Z.Studený, T.Robotka - R.Tomšík, P.Šaroun m.l.              R.Vozarský

SK Lavičky - SPL Radostín nad Oslavou 5 : 5
J.Štěpánek m.l. 3, M.Nevečný, J.Hejl - M.Láznička 3, T.Pešek 2

Ligno VM - River VM 5 : 4
T.Pelíšek 2, V.Sysel 2, M.Komínek - T.Koudela 3, V.Loub

HC Ořechov - HC Křižanov 4 : 4
L.Vrbka, P.Dvořák, J.Smutný, P.Dvořák - T.Vojtěch 3, M.Dohnal


O konečné umístění v 1. lize:

HC Trnava Horses - Auto dobrovolný 8 : 8
R.Nechvátal 2, P.Hnízdil 2, M.Sobotka 2, D.Sedlář, P.Malý - J.Oliva 3, P.Hanák 3, A.Rašner, R.Bíbr

SK Stránecká Zhoř - HC Plums 4 : 7
P.Necid, J.Smažil, Z.Sedláček, Z.Kazda - P.Brychta 3, J.Puffer 2, F.Bauer 2

NHÚ Balinka VM - HC Bory 12 : 3
M.Navrátil 3, J.Necid 3, D.Komínek 2, P.Požár 2, D.Rous, D.Strádal - J.Weinhofer 2, M.Pokorný


10. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

SK Omega VB - SK Mostiště 10 : 2
D.Dvořák 4, R.Benda 2, R.Mičánek, L.Rouš, P.Urbánek, P.Karmazín - M.Plhák 2.

Horní Heřmanice - Technické služby VM 7 : 3
K.Houzar 3, J.Suk 3, J.Mejzlík - T.Chudoba 2, M.Nedvěd

ICE VM - HC Ducks 16 : 2
T.Ptáček 5, V.Hanus 3, P.Janda 2, R.Trejbal 2, T.Vránek, M.Bednář, J.Vránek, P.Dvořák - T.Beránek, K.Kesner


O postup do extraligy:

SK Vídeň - Ligno VM 10 : 4
J.Nedoma m.l 2, L.Střecha 2, P.Vyhlídal, Z.Studený, M.Vávra, O.Vasil, S.Drápela, J.Nedoma s.t. - V.Sysel 2, L.Křípal, J.Hamáček

HC Křižanov - SK Lavičky 5 : 6
D.Kružík 2, F.Hudec, T.Vojtěch, J.Štěpánek - M.Nevečný 3, V.Dvořák 2, J.Štěpánek m.l

HCF Dráhy VM - SPL Radostín nad Oslavou 3 : 6
V.Příborský, P.Kácal, M.Slavík - P.Barták 2, T.Pešek 2, A.Váša, F.Ochrana

River VM - HC Ořechov 8 : 6
J.Zelený 2, A.Vrtal 2, T.Koudela 2, J.Havlíček, A.Kozina - J.Mička 2, J.Dvořák 2, P.Zeman, L.Třeštík


O konečné umístění v 1. lize:

Farma Měřín - NHÚ Balinka VM 4 : 8
M.Skryja 2, M,Šilpoch, D.Polák - D.Komínek 3, D.Strádal, M.Navrátil, P.Rous m.l, M.Strádal, R.Novotný

HC Plums - HC Trnava Horses 2 : 16
J.Puffer, T.Rozmarín - D.Sedlář 5, M.Sobotka 4, M.Jež 3, R.Nechvátal 3, P.Hnízdil

HC Bory - SK Stránecká Zhoř 0 : 8
P.Kopřiva 2, A.Urbánek, M.Sojka, Z.Kazda, P.Necid, H.Vostál, T.Vítek


9. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

HC Lukáš - ICE VM 6 : 6
V.Malát, Z.Bláha, J..Wassebauer, J.Forman, R.Novák, Z.Jirovský - P.Janda, M.Bukáček, V.Hanus, J.Vránek, R.Srnský, P.Dvořák

Technické služby VM - SK Omega VB 3 : 7
O.Heřman, R.Muzikář, K.Kružík - D.Dvořák 3, J.Svoboda 2, R.Benda 2.

HC Ducks - Horní Heřmanice 10 : 5
T.Beránek 2, D.Mička 2, D.Malyjurek 2, K.Kesner 2, M.Svoboda 2 - L.Rygl 2, M.Rygl, T.Šilhan, M.Horký


O postup do extraligy:

HC Ořechov - SK Vídeň 0 : 7
V.Pospíšil 2, S.Drápela, J.Nedoma m.l. O.Vasil, T.Janák, T.Robotka

SPL Radostín nad Oslavou - HC Křižanov 4 : 3
T.Pešek 2, F.Hubený, V.Váša - D.Kružík, F.Hudec, O.Štěpánek

SK Lavičky - River VM 3 : 6
J.Štěpánek m.l.3. - A.Vrtal 2, J.Zelený, V.Loub, A.Kozina, T.Koudela

Ligno VM - HCF Dráhy VM 4 : 3
P.Vacula 2, T.Pelíšek, M.Komínek - M.Slavík 2, J.Tuček


O konečné umístění v 1. lize:

Auto Dobrovolný - HC Plums 8 : 6
J.Oliva 5, R.Bíbr, P.Hanák, V.Říha - J.Puffer 3, F.Bajer, J.Gruber, P.Brychta

SK Stránecká Zhoř - Farma Měřín 2 : 9
T.Vítek, S.Kazda - M.Skryja 4, D.Polák 2, V.Zezula, P.Matějíček, H.Hladík

HC Trnava Horses - HC Bory 8 : 3
P.Hnízdil 2, M.Jež 2, P.Malý 2, V.Buďa, T.Kaláb - J.Dvořák, J.Weinhofer, O.Lavička


8. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

SK Mostiště - Technické služby VM 4 : 7
M.Plhák, R.Novák m.l., D.Invald, M.Vidlák - T.Chudoba 3, O.Heřman 2, O.Šlapal, L.Musil

Horní Heřmanice - HC Lukáš 8 : 14
L.Rygl 4, J.Mejzlík 2, Z.Mejzlík, M.Horký - V.Malát 4, M.Janský 3, M.Vaněk 3, L.Sláma 2, Z.Jirovský, J.Zahradníček

SK Omega VB - HC Ducks 3 : 9
P.Dočkal, J.Svoboda, L.Mikulík - M.Mejzlík 2, J.Erat 2, D.Malyjurek 2, M.Rejtar, K.Kesner, T.Beránek


O postup do extraligy:

SK Vídeň - SK Lavičky 6 : 8
S.Drápela 2, T.Janák 2, T.Robotka, V.Pospíšil - J.Štěpánek m.l.4, M.Nevěčný 2, J.Hejl, R.Skácel

Ligno VM - HC Ořechov 1 : 7
V.Sysel, - P.Dvořák 5, P.Zeman, T.Karmazín

HCF Dráhy VM - HC Křižanov 5 : 4
D.Šilpoch 3, P.Šaroun, R.Vozarský - D.Kružík, J.Marek, J.Běhal, M.Koukola

River VM - SPL Radostín nad Oslavou 0 : 7
A.Váša 3, L.Váša, J.Váša, V.Váša, J.Svoboda


O konečné umístění v 1. lize:

NHÚ Balinka VM - SK Stránecká Zhoř 7 : 8
M.Kudláček 3, J.Necid, D.Strádal, M.Strádal, D.Komínek - P.Kopřiva 2, A.Urbánek 2, T.Vítek 2, M.Kujal, P.Necid

HC Bory - Auto Dobrovolný 3 : 12
J.Dvořák 2, J.Musil - J.Oliva 4, R.Bíbr 4, P.Hanák 3, S.Krejčí

Farma Měřín -  HC Trnava Horses 0 : 10
D.Sobotka 4, R.Nechvátal 2, M.Sobotka 2, D.Sedlář, P.Malý


7. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

SK Mostiště - HC Ducks 0 : 17
T.Beránek 3, M.Nabytý 3, M.Svoboda 2, D.Mička 2, K.Kesner 2, M.Paliga 2, O.Pelikán, M.Mejzlík, L.Sobotka

Horní Heřmanice - ICE VM 5 : 20
J.Mejzlík 4, M.Horký, - P.Dvořák 6, R.Trejbal 3, P.Janda 3, V.Hanuš 3, M.Černý 3, T.Ptáček 2.

SK Omega VB - HC Lukáš 0 : 8
M.Jánský 2, V.Malát 2, L.Sláma, Z.Jirovský, L.Karásek, M.Vaněk


O postup do extraligy:

SK Vídeň - SPL Radostín nad Oslavou 4 : 5
V.Pospíšil 3, S.Drápela - J.Macek 2, M.Láznička, M.Váša, T.Pešek

Ligno VM - SK Lavičky 2 : 9
M.Komínek, J.Vacula - J.Štěpánek m.l. 3, M.Nevěčný 2, J.Hejl, J.Hladík, V.Dvořák, D.Chalupa

River VM - HC Křižanov 3 : 6
P.Sobotka 2, A.Sobotka - M.Koukola 3, J.Brychta, F.Hudec, M.Dohnal

HC Ořechov - HCF Dráhy VM 3 : 1
P.Zeman 2, J.Kokojan - P.Hamřík


O konečné umístění v 1. lize:

NHÚ Balinka VM - HC Trnava Horses 3 : 12
P.Rous m.l 3, - P.Malý 3, L.Nožička 3, P.Nechvátal 2, J.Zoufalý, M.Spilka, S.Hladík, J.Čapek

HC Bory - HC Plums 3 : 8
T.Kadelc, B.Chmelař, B.Smejkal. - F.Bajer 5, P.Brychta, Pavel Brychta J.Puffer

Farma Měřín - Auto Dobrovolný 8 : 5
D.Polák 2, Š.Zdvihal 2, M.Skryja 2, M.Puža m.l., L.Mužátko, - A.Rašner 4, E.Tesáček


6. kolo Play off

 

O vítěze městské ligy:

HC Ducks - Technické služby VM  7 : 11
K.Kesner 2, D.Malyjurek 2, L.Sobotka, M.Nabytý, D.Mička - O.Šlapal 4, O.Heřman 4, L.Musil, J.Láznička, L.Kožený

HC Lukáš - SK Mostiště 13 : 3
R.Novák 4, L.Sláma 4, V.Malát 2, J.Wassebauer 2, M.Janský, - M.Plhák, L.Burian, J.Strnad

ICE VM - SK Omega VB 8 : 0
M.Bukáček 3, P.Janda 2, P.Dvořák, R.Vencálek, T.Vránek


O postup do extraligy:

HCF Dráhy VM - River VM 8 : 7
R.Vozárský 4, D.Šilpoch, P.Sysel, M.Slavík, P.Hamřík - J.Havlíček 3, J.Dobrovolný 2, T.Koudela, A.Vrtal

HC Křižanov - SK Vídeň 2 : 11
L.Šima, S.Klobása - V.Pospíšil 3, T.Robotka 2, L.Střecha 2, S.Drápela 2, T.Janák 2

SPL Radostín nad Oslavou - Ligno VM 9 : 4
M.Váša 3, M.Láznička 2, L.Váša 2, J.Váša, P.Barták - V.Sysel 2, M.Komínek, J.Hamáček

SK Lavičky - HC Ořechov 1 : 5
J.Štěpánek - P.Dvořák, J.Smutný, P.Zeman, T.Karmazín, L.Třeštík


O konečné umístění v 1. lize:

HC Trnava Horses - SK Stránecká Zhoř 1 : 1
M.Sobotka - J.Smažil

HC Plums - Farma Měřín 6 : 8
F.Bajer 2, J.Puffer, P.Brychta, Z.Lorenc, M.Vokřál - Š.Zdvihal 3, M.Skryja 2, D.Polák 2, M.Šilpoch

Auto Dobrovolný - NHÚ Balinka VM  12 : 8
J.Oliva 4, V.Novák 2, P.Hanák 4, K.Ševčík, A.Rašner, - D.Strádal 3, M.Navrátil 3, M.Strádal, D.Raus


5. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

SK Omega VB - Horní Heřmanice 2 : 3
R.Benda, M.Pelán, - J.Mejzlík 2, Z.Mejzlík

SK Mostiště - ICE VM 3 : 14
L.Burian, Z.Šlapal, M.Vidlák - R.Trejbal 5, T.Ptáček 4, P.Janda 2, P.Dvořák, J.Fiala, R.Srnský

Technické služby VM - HC Lukáš 3 : 2
L.Veselík, J.Láznička, M.Nedvěd, - P.Lukáš, J.Wassebauer


O postup do extraligy:

SK Vídeň - River VM 5 : 1
V.Pospíšil 2, P.Pálka, T.Janák, O.Vasil, - J.Havlíček

SK Lavičky - HCF Dráhy VM 6 : 3
J.Štěpánek m.l. 2, M.Nevečný 2, V.Dvořák, P.Kuřátko, - P.Paulas, M.Slavík, B.Šlapák

HC Ořechov - SPL Radostín nad Oslavou 5 : 3
P.Zeman 3, J.Dvořák 2, - M.Váša 2, L.Váša

Ligno VM - HC Křižanov 6 : 3
V.Sysel 2, T.Pelíšek, M.Pelíšek, L.Křípal, J.Vacula, - F.Hudec, S.Glos, T.Vojtěch


O konečné umístění v 1. lize:

NHÚ Balinka VM - HC Plums 7 : 5
D.Strádal 2, J.Mucha 2, M.Strádal, J.Necid, M.Navrátil, - P.Brychta 2, M.Vokřál 2, P.Brychta

SK Stránecká Zhoř - Auto dobrovolný 5 : 10
V.Marek 2, D.Bartušek, P.Kopřiva, H.Vostál, - J.Oliva 4, K.Ševčík 2, A.Rašner 2, V.Říha , E.Tesáček

Farma Měřín - HC Bory 8 : 5
D.Polák 2, M.Skryja 2, V.Zezula, Š.Zdvihal, P.Matějíček, M.Kožený - J.Winhofer 2, O.Lavička, D.Kozel, P.Weinhofer


4. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

Horní Heřmanice - SK Mostiště 2 : 3
M.Horký , J.Mejzlík - M.Plhák, Z.Šlapal, J.Strnad

ICE VM - Technické služby VM 3 : 3
M.Bukáček 2., V.Hanus, - O.Šlapal, K.Kružík, T.Chudoba

HC Lukáš - HC Ducks 8 : 6
L.Sláma 6, L.Karásek, J.Bartejs, - T.Beránek 2, K.Kesner, M.Svoboda,, D.Malyjurek, M.Nabytý


 

O postup do extraligy:

HCF Dráhy VM - SK Vídeň 3 : 2
J.Tuček,  P.Sysel,  L.Fischer - J.Nedoma, Vyhlídal

HC Křižanov - HC Ořechov 5 : 6
D.Kružík, F.Hudec, V.Hatlák, T.Vojtěch - M.Pařil 2, P.Zeman, P.Dvořák, L.Třeštík, J.Jurný

River VM - Ligno VM  8 : 1
T.Koudela 3, A.Vrtal 3, J.Zelený 2, - I.Wasserbauer

SPL Radostín nad Oslavou - SK Lavičky 8 : 6
T.Pešek 2, M.Váša 2, P.Barták, J.Váša  M.Láznička L.Křesťan - J.Štěpánek m.l. 3, M.Nevečný V.Dvořák, J.Hladík 


 

O konečné umístění v 1. lize:

Auto Dobrovolný -  HC Trnava Horses 3 : 6
A.Rašner 3, - Sobotka 3, P.Hnízdil 2, M.Jež

HC Plums - SK Stránecká Zhoř 7 : 4
T.Rozmarín, P.Brychta, A.Svoboda, F. Bajer 2, Z.Lorenc 2, - H.Vostál 2, T.Vítek, Z.Kazda, J.Smažil

HC Bory - NHÚ Balinka VM 6 : 11
D.Kozel, M.Stoček, J.Dvořák, M.Pokorný, T.Kadlec, R.Sokol - D.Komínek 3, M.Navrátil 2, P.Rous m.l 2, J.Mucha 2, J.Necid, M.Badalík


3. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

HC Ducks - ICE VM 5 : 14
K.Resner, J. Erat, T. Beránek, Mička D. 2, - P. Dvořák 4, P.Janda 3, Bukáček 2, M.Černý 2 ,Ptáček,  T.Vránek, Hanus


Technické služby VM - Horní Heřmanice 14 : 3
O.Šlapal 4, Chudoba T. 3 ,O.Heřman 2, M.Nedvěd, K.Kružík, L.Kožený,  D.Šlapal, L.Veselík - J.Mejzlík, M.Horký, J.Klapal


SK Mostiště - SK Omega VB 5 : 6
L. Burian 2, Z.Kocourek 2, J.Burian - P.Karmazín, I.Dobrovolný, J.Svoboda, D.Dvořák


O postup do extraligy:

SPL Radostín nad Oslavou - HCF Dráhy VM 5 : 3
M. Láznička, A.Váša, M.Váša, F.Hubený, J.Macek - D.Šilpoch, P.Sysel, L.Fischer


SK Lavičky - HC Křižanov 12 : 6
M.Nevěčný 6, J.Štěpánek m.l. 5, J.Hejl - J.Běhal, J.Marek, O.Štěpánek, M.Koukola, J.Brychta,D.Kružík


HC Ořechov - River VM 4 : 1
L. Vrbka, T. Karmazín, L. Třeštík, J.Dvořák - A.Kozina

Ligno VM - SK Vídeň 0 : 13
T.Robotka 3., L.Střecha 2., T.Janák 2., P.Vyhlídal 2.,S.Drápela, J.Nedoma m.l., Z.Studený, V.Pospíšil


O konečné umístění v 1. lize:

HC Trnava Horses - HC Plums 7: 4
D.Sedlář 2, M.Sobotka,T.Kaláb 4, - J.Puffer 2, M.Vokřál, J.Geiselteirer
                         
NHÚ Balinka VM -  Farma Měřín 5 : 4
D.Komínek 2, M.Navrátil, P.Rous m.l., M.Kudláček - Š.Zdvihal 3.,M Šilpoch

            
SK Stránecká Zhoř - HC Bory 7 : 1
Z.Sedláček 2, P.Kopřiva 2, P.Necid, S.Sojka, Z.Kazda - D.Kozel


2. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

Horní Heřmanice – HC Ducks 5 : 0
Hosté nenastoupili

ICE VM – HC Lukáš 3 : 4
Ptáček 2, Janda – Sláma 2, Jánský, Klouda

SK Omega VB – Tech. služby VM 3 : 9
Mičánek, Pelán, Dvořák – Heřman 2, Veselík 2, Šlapal O., Sochora, Musil, Kružík, Tůma


O postup do extraligy :

HC River VM – SK Lavičky 5 : 7
Havlíček, Koudela, Fňukal, Sobotka, Netík – Nevěčný 3, Dvořák 2, Štěpánek 2

SK Vídeň – HC Ořechov 3 : 1
Janák 2, Vyhlídal - Karmazín

HC Křižanov - SPL Radostín nad Oslavou 3 : 11

HCF Dráhy VM - Ligno VM 4 : 5


O konečné umístění v 1. lize:

Plums VM – Auto Dobrovolný VM 6 : 6
Puffer 5, Bajer F. – Oliva 4, Šefčík, Hanák

Farma Měřín – SK Stránecká Zhoř 1 : 6
Zdvihal – Sedláček, Sojka S., Sojka M., Bartušek 3

HC Bory – HC Trnava 7 : 6
Weinhofer 3, Dvořák, Poul, Sokol, Stoček – Sobotka M. 2, Sobotka D., Hladík, Sedlář, Doležal


1. kolo Play off

O vítěze městské ligy:

HC Lukáš – Horní Heřmanice 6 : 5
Bartejs 2, Sláma 2, Wasserbauer 2 – Rygl L. 2, Rygl M., Horký 2

Tech. služby VM – SK Mostiště 3 : 2
Šlapal O. 2, Kolečkář – Invald, Plhák M.

HC Ducks – SK Omega VB 9 : 8
Svoboda 3, Kesner 2, Rejtar, Mička 2, Mejzlík – Dvořák 3, Sladký 2, Káňa, Mičánek, Karmazin

 


O postup do extraligy:

HC Křižanov – HCF Dráhy VM 3 : 4
Gloss, Hudec, Vojtěch – Fischer, Tuček, Slavík, Šilpoch

SK Lavičky – SK Vídeň 2 : 13
Štěpánek 2 – Robotka 4, Nedoma 4, Drápela 2, Uhlíř 2, Kaman

HC Ořechov – Ligno VM 6 : 5
Dvořák J. 2, Dvořák P. 2, Třeštík, Mička – Pelíšek T. , Pelíšek M., Míšek, Křípal, Hamáček

SPL Radostín nad Osl. – River VM 9 : 4
Váša A. 3, Váša J. 2, Váša M., Hubený, Pešek, Láznička – Zelený 3, Daniel

 


O konečné umístění v 1. lize:

HC Trnava – Farma Měřín 5 : 5
Chyba 2, Doležal 2, Sobotka – Letmajer, Půža, Crkal, Hladík, Procházka

Auto Dobrovolný VM – HC Bory 7 : 4
Hanák 2, Šefčík 2, Oliva, Vondráček Jiří, Tesáček – Weinhofer P. 2, Weinhofer J., Dvořák

SK Stránecká Zhoř – NHÚ Balinka VM 4 : 5
Kopřiva 2, Bartušek, Kazda – Strádal M. 2, Rous 2, Necid

 

  Máte-li jakékoli připomínky či nápady pište na Email : meststkaligavm@email.cz